Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna zsech.forumoteka.pl
Forum uczniów i nauczycieli ZSECh
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Otwarcie drzwi bocznych!!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Temat nieaktualny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaRzEnC!a
Gaduła
Gaduła


Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 129

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 7:17 pm    Temat postu: Otwarcie drzwi bocznych!! Odpowiedz z cytatem

Nie wiem z jakiego powodu drzwi boczne sa zamykane na duzej przerwie. Bardzo wielu osobom to przeszkadza rowniez i mnie:pp Moze ludzie chca sie dotlenic przed kolejna doza nauki :pokazal jezyk: A P.Dyrektor to utrudnia wynajdujac to nowe wymowki, np.: z dnia dzisiejszego: bo byl remont jakis dzrzwi...jakich to sie nie dowiedzielismy:| I tak wyglada nasze "wychodne" PORAŻKA!!
_________________
...::Lepiej Pokutowa? Za To Co Sie Zrobi?o Ni? ?a?owa? Tego Czego Sie Nie Dozna?o!!Smile))::...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Salomon
Prze Ziom :)
Prze Ziom :)


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 343

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro dyrekcja nie słucha głosu uczniów, to może należałoby "uruchomić" rodziców z Rady Rodziców? Może ich poważnie potraktuje i wysłucha?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRzEnC!a
Gaduła
Gaduła


Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 129

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakos w to watpie... Rodzice sie pewnie zgodza z Dyrekcja... i po sprawie;/
_________________
...::Lepiej Pokutowa? Za To Co Sie Zrobi?o Ni? ?a?owa? Tego Czego Sie Nie Dozna?o!!Smile))::...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Salomon
Prze Ziom :)
Prze Ziom :)


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 343

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trzeba rodziców zamknąć na kilka godzin w szacownych murach - to by szybko zrozumieli dlaczego drzwi powinny być otwarte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomi922
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 98

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem wiem temat strasznie odgrzany ale....

Dzisiaj się dowiedziałem o tym że nauczycielom i dyrekcji (mnie w sumie też jak i pewnie kilkunastu innym uczniom) przeszkadza palenie na przerwach w ubikacji. Dyrekcja ustaliła że coś z tym trzeba zrobić... według mnie wystarczy otworzyć drzwi boczne... tak jak dawniej aby "palacze" mogli spokojnie wyjść i zapalić na polu... problem by znikł... ( mówię o każdej przerwie nie o jednej 15 minutowej)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turbo jeż
Zielony
Zielony


Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jak będą nasze fotki z nazwiskiem widoczne na klatce piersiowej powinni główne drzwi otworzyć! co to jest alcatraz??
_________________
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomi922
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 98

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko zostaje pytanie kiedy będąVery Happy bo jak na razie to ani widu ani słychu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Siejka
Moderator
Moderator


Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 591

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jesteście naiwni - drzwi główne nie są zamknięte dlatego, że jakiś niezidentyfikowany "intruz" mógłby wtargnąć. Decydował inne powody - tak nakazała pani wizytator z kuratorium, bo nie może być otwarte wyjście prowadzące wprost na "ruchliwą" ulicę (jeszcze ktoś mógłby wpaść pod samochód...). I pojawienie się identyfikatorów nic w tej kwestii nie zmienia.

A Alcatraz to obecnie muzeum - czujesz się jak w muzeum??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turbo jeż
Zielony
Zielony


Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem tej decyzji. Jak jakiś "intruz" będzie chciał wtargnąć to i tak wejdzie. A to, że ruchliwa ulica... hmm moim zdaniem młodzież w tym wieku jest na tyle dorosłaVery Happy, że wiedzą co czynią. Najlepsze jest to, że "ruchliwa ulica" jest od drugiej strony gdzie nikt nie spaceruje bo tam niema nic ciekawego... .
A propos Alcatraz:D starałem się porównać do czasów świetności tego więzienia z lat bodajże 40stych;]

W takim razie po co nam identyfikatory?? zwłaszcza maturalnym klasom których każdy z pracowników szkoły zna i po których za nie więcej 6 miesięcy pozostaną tylko wspomnienia... Very Happy

_________________
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Siejka
Moderator
Moderator


Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 591

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zadajesz te pytanie nie w tym miejscu co należałoby...
_________________
TAK - na lekcjach historii b?d? kartkówki!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Temat nieaktualny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum