Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna zsech.forumoteka.pl
Forum uczniów i nauczycieli ZSECh
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

23.03.2006 - Poniszczone okleiny

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Temat nieaktualny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baczek
Prze Ziom :)
Prze Ziom :)


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 589

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 6:33 pm    Temat postu: 23.03.2006 - Poniszczone okleiny Odpowiedz z cytatem

Zostały poniszczone okleiny na szybach w ubikacjach zarówno męskich jak i damskich. Razem z Dyrekcją doszliśmy do wniosku, że trzeba karać takie występki. Nie znaleziono sprawców, więc zwracamy się z prośbą, by każdy uczeń zapłacił 1 złotówkę - niestety obowiązuje w takich przypadkach odpowiedzialność zbiorowa.

Jedna okleina na szybę kosztuje 60 zł plus dojazd robotników i robocizna - także nie jest to wcale taka tania sprawa jak sobie większość wyobraża.

Taka zasada będzie obowiązywała już na zawsze, jeśli nie zostaną znalezieni sprawcy. Za każdy występek naszych kolegów będziemy płacić.

Teraz decyzja należy do Was - albo pozwolicie dalej swoim kolegom na niszczenie mienia szkolnego-NASZEGO i będziecie za to później płacić, albo dopilnujecie by takie incydenty się nie zdarzały.

Szkoła nie będzie płaciła za szkody wyrządzone przez nudzących się i nie mających co ze sobą zrobić uczniów - poza tym i tak nie ma pieniędzy. Na komitet rodzicielski wpłaciła garstka osób.
Cały czas nasza szkoła się rozwija - chyba sami to zauważyliście - wymieniono wszystkie okna, powstała nowa pracownia informatyczna, sala do języków, ubikacja dla dziewcząt na 2. piętrze, planowany jest remont dachu.
Zamiast przeznaczać pieniądze na okleiny, farby, itp. możnaby zainwestować w co innego - pomyślcie! Nowy sprzęt, nowa szatnia na WF, itp.

Czy chcemy przebywać 7 godzin gdzieś, gdzie jest syf?
Czy u siebie w domu pozwalasz kolegom na rysowanie po ścianach, niszczenie żaluzji? Szkoła to nasz drugi dom - w końcu jesteśmy tam ponad pół dnia. I to MY powinniśmy się zatroszczyć o to, by było czysto, ładnie i przyjemnie.

NAJWAŻNIEJSZE!
Dlatego jeśli zobaczymy kogoś, kto dewastuje, maluje pisakami po ścianie, kafelkach, itp., to albo zwracajmy mu uwagę albo idziemy do pani Pedagog, mówimy jaka jest sprawa (kto, co i gdzie)-macie gwarancję, że nikt Was nie "wyda" tym bezmózgom ani nikomu innemu- nie jest to donosicielstwo lecz bronienie murów szkoły - naszego drugiego domu. Jeśli zareagujesz, to cała szkoła razem ze mną będzie Ci wdzięczna-pomimo, że zostaniesz w cieniu (nikt nie będzie wiedział, że to ty poinformowałeś) - sprawca zostanie znaleziony i pociągnięty do odpowiedzialności - nie będziemy musieli wtedy płacić za jego wybryki.


Ostatnio zmieniony przez Baczek dnia Czw Mar 30, 2006 5:04 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Baczek
Prze Ziom :)
Prze Ziom :)


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 589

PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, kasa będzie wpłacona na konto Komitetu Rodzicielskiego, który pokryje straty - także dowód będzie co z tymi pieniążkami się stało Smile
-Że nie poszły do mojej kieszeni czy też dyrektorskiej czy też się rozmyły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonymous
Gość





PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 2:00 pm    Temat postu: Sam se płać Odpowiedz z cytatem

Chyba śnisz, ze będziemy za kogoś płacić :/ to jakiś absurd, to pracownicy szkoły mają pilnować nie my:/ my mamy się uczyć. A że ktoś sobie zniszczył to nie moja wina. Może mam siedzieć co przerwe w toalcenie i pilnować? to śmieszne:/
Powrót do góry
Cez
Plotkarz
Plotkarz


Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 114

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chyba śnisz, ze będziemy za kogoś płacić to jakiś absurd, to pracownicy szkoły mają pilnować nie my:/ my mamy się uczyć. A że ktoś sobie zniszczył to nie moja wina. Może mam siedzieć co przerwe w toalcenie i pilnować? to śmieszne:/

bardzo zabawne. z takim podejsciem jakie ty reprezentujesz to ta szkola predzej sie rozpadnie . nie lepiej zadbac o to by bylo lepiej? niby kto ma pilnowac wozna ? konserwator? a moze higienistka?? mysle, ze sami pilnujemy najlepiej tego co sie dzieje w naszej szkole. tak jak wyzej admin napisal zamiast myslec o jakims postepie w rozbudowie czy tez wszelkiemu inwestowaniu w szkole poinwestujemy sobie w okleiny, ktore mogly caly czas byc do poki komus sie nie nudzilo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do Ciebie - bad_boy pytanie, czy widząc, jak ktoś niszczy jakikolwiek sprzęt w szkole zainterweniował byś? Jeszcze jedna sprawa, czy jeśli Twój kumpel rozwaliłby w Twoim domu komputer, czy coś innego olał byś to? Ciekawe, jak zareagowaliby na to rodzice? Pamiętaj, że to, z czego korzystamy w szkole ma również służyć przyszłym pokoleniom, przecież nie wykluczone jest to, że i Twoje dzieci będą się tu uczyły.
_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonymous
Gość





PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 2:37 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Nie mam takich kumpli co rozwalili by mi kompa. 2 pochodze do tej szkoły jeszcze 2 tygodnie i nie potrzebuje wyglądu a jeśli przy mnie by to ktoś niszczył to nie wiem czym zareagował, okleina wystarczyła by na oknie przy ostatnim kiblu
Powrót do góry
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie wykluczasz opcji przypadkowego zepchnięcia monitora, czy tak, jak pisałem wcześniej, czegoś innego, bardzo cennego. No, ale spoko, nie będę się już sprzeczał, na szczęście nadchodzi nowe pokolenie Wink
_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baczek
Prze Ziom :)
Prze Ziom :)


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 589

PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasa została zebrana - cudem ale została zebrana, jutro wpłacam ją do pani księgowej, jest to nie za wielka kwota - 130 zł.

Ale akurat będzie na poniszczone 2 okleiny (jednej koszt ok. 60 zł).

Dyrekcja postanowiła, że przez wakacje to zrobi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Temat nieaktualny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum