Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna zsech.forumoteka.pl
Forum uczniów i nauczycieli ZSECh
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lizusostwo?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Trudne pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 5:49 pm    Temat postu: Lizusostwo? Odpowiedz z cytatem

Coś mnie zainspirowało do napisania tego wątku. Czy uważacie, że humorystyczna rozmowa z nauczycielem na forum, czacie, komunikatorze, czy gdziekolwiek indziej w Internecie, to lizusostwo? A może zwyczajny dialog, prowadzony w miarę swobodniej, bezstresowo, bo to nie lekcja.

Dodam, że takiego nauczyciela znacie, kłaniacie się...

_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:


Ostatnio zmieniony przez Bartek dnia Pon Lis 05, 2007 2:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomi922
Zawodowiec
Zawodowiec


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 98

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh cóż za słodziutka aluzja Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
A więc bynajmniej ja nie traktuje tego jako lizusostwo tylko jako normalną rozmowę całkiem na luzie bo jak to zostało napisane "to nie lekcja".
Jeśli patrzylibyśmy na takie rozmowy przez pryzmat "lizusostwa" to w ogóle z nauczycielem nie wolno byłoby nam rozmawiać na żaden inny temat jak tylko związany z jego przedmiotem bo wszystko byłoby brane za podlizywanie się...
Poza tym dodam tyle że nauczyciel o którego tu chodzi... według mnie kompletnie nie zwraca uwagi na podlizy.... (przykład mam jeden w klasie i bynajmniej to nie ja Laughing)

Ale sie rozpisałem Very Happy
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie - żadna aluzja. Po prostu z takim zarzutem sam się spotkałem, więc postanowiłem o tym napisać. Tylko tyle Smile Proszę nie odbierać tego osobiście Razz
_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Trudne pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum