Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna zsech.forumoteka.pl
Forum uczniów i nauczycieli ZSECh
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ksero
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Temat nieaktualny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ksero
Wolisz non stop płacić 25 gr
20%
 20%  [ 1 ]
Wolisz raz zapłacić 10 zł i mieć spokój
80%
 80%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
Baczek
Prze Ziom :)
Prze Ziom :)


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 589

PostWysłany: Pon Maj 01, 2006 9:24 pm    Temat postu: Ksero Odpowiedz z cytatem

Jak wiadomo wszystkim nasze ksero jest o dupę rozbić, nie dość, że panuje lichwa, za pomniejszenie się płaci, za powiększenie się płaci, pomijając to, że ta pani jest trochę nieprzyjemna-delikatnie ujmując, a poza tym jak przyjdzie pora na sprawdzian, to 25 gr trzeba wygrzebać i tak cały czas. Grrr. Mnie to wpienia.

Teraz jest taka propozycja.

Co sądzicie, by na początku roku zebrać się po te 10 zł, a potem mieć spokój przez pół roku albo też cały rok.
Kasę by się wpłaciło do sekretariatu i stamtąd nauczycielki by brały odpowiednio by było na skserowanie sprawdzianu. Mogłyby też spokojnie kserować go tam, gdzie mieszkają (u nas w Chrzanowie jest ksero po 10 gr). Mogłoby to wypalić Smile

PS. Oczywiście pani sekretarka miałaby pełną księgowość - wszystko zapisywane byłoby w zeszycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Pon Maj 01, 2006 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W skali rocznej (za oba semestry) to mniej więcej wychodzi te 10 zł. W sumie niezły pomysł, płacisz raz i nie musisz zawracać sobie tym głowy, a chyba lepiej zapłacić i mieć ksero sprawdzianu niż przepisywać na biegu pytania jeśli zapomi się kasy, a nie ma kto pożyczyć Smile
_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:


Ostatnio zmieniony przez Bartek dnia Wto Maj 02, 2006 11:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karola
Uzależniony
Uzależniony


Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 161

PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczeze mówiąc mi to jest obojetne!! Ale patrząc na moją klase to raczej nie wypali bo nie kazdy moze odrazu wyłożyć kase, a to 25 gr zawsze bezie miał (lub pozyczy) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Baczek
Prze Ziom :)
Prze Ziom :)


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 589

PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie.

Zawsze się znajdzie kilka osób w każdej klasie, co się będą "buntować", a przez nich pomysł nie będzie miał racji bytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nic nie wypaliło. To przecież nie taki zły pomysł. U mnie w klasie są takie ananasy, które zapominają, a wtedy byłby problem z głowy. Chyba warto spróbowac wcielić ten pomysł w życie.


Może się w końcu ktoś jeszcze wypowie?

_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Salomon
Prze Ziom :)
Prze Ziom :)


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 343

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może możnaby załatwić tańsze ksero w bibliotece, skoro mają na wyposażeniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może... Rozumiem, że chodzi Ci o pomieszczenie SKWKZ. Tylko, że Panie bibliotekarki mają pełne ręcę roboty, więc kto by to obsugiwał?
_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Salomon
Prze Ziom :)
Prze Ziom :)


Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 343

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia wyznaczenia kilku chętnych, którzy np. na dużej przerwie by kserowali (oczywiście w porozumieniu z biblitekarkami)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzena
Milczek
Milczek


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 13

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 1:31 pm    Temat postu: Zrobicie konkurencje... Odpowiedz z cytatem

W takim razie byłaby to konkurencja dla pani od ksera. Osobiście to ją bardzo lubie, ale fakt że troche drogo. Jeśli chodzi o ten pomysł zebrania kasy to napewno nic z tego. Najpierw wszyscy byli by zachwyceni ale jakby przyszło do składki to pewnie połowa by zrezygnowała. Ksero w bibliotece może by wypaliło...
_________________
I zapomnij, ?e jeste?, gdy mówisz, ?e kochasz...
Jan Twardowski

***************************************
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
psychophaze
Moderator
Moderator


Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 319

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale co biedna pani od ksero moze poradzić, na to że ma drogo? Zarabia w ten sposób przecież =)


Witaj w świecie żywych. - Ot taka mała dygresja Wink Admin

_________________
<b>DRUM'N'BASS
CA?Y CZASS Very Happy</b>

-->>*^*<<--

"Find me inside every heart beat,
inside every worry,
keep me in your heart again..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chadżi
Milczek
Milczek


Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 14

PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie! Tu nie ma co owijać w bawełne, szkoła jest skąpa! Myślą że sie wzbogacą jak dostaną pare groszy za głupie ksero a tak naprawde gówno prawda! Chytry zawsze dwa razy traci. Nie dość ze ciągną za wszystko śmieszne pieniądze to jeszcze nic nie robią! A te wszystkie panie z sekretariatu to są tak zajęte, że zawsze jak je widze to siedzą, gadaja i piją kawe... No ale cóż musimy płacić, ale niech sie wypchają w sumie te 10 zl rocznie mnie nie uszczęśliwia, a ta szkoła to jedno wielkie bagno i nigdy sie nie wzbije! Oto co mam do powiedzenia! Żal mi was!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Siejka
Moderator
Moderator


Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 591

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, szkoda, że wypowiadasz się anonimowo - więc nie wiem, z kim mam do czynienia. Nie wiem, co znaczy, ze szkoła jest skąpa? Szkoła ma tyle pieniędzy, ile daje jej powiat - czyli prawie nic. Nie ma pieniędzy na pomoce, nie ma i na toner. I tyle.
A szkoła nie orzeł - nie wzbija się w powietrze.
I jeszcze jedno - nie generalizuj, jak oceniasz innych. Jak masz jakieś pretensje, to może formułuj je konkretnie. Będzie się do czego odnieść - czy polemizując, czy też przyznając ci rację.

_________________
TAK - na lekcjach historii b?d? kartkówki!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domyślam się, że to opinia pierwszaków-absolwentów, którzy wypowiadają się nie znając szkoły od podszewki. Niektórzy nie wiedzą, że w szkole jeszcze kilka miesięcy temu działał punkt ksero. Nie jest tak wyłącznie w naszej szkole, bo także II LO w Chrzanowie płaci za robienie kopii materiałów, jak i inne szkoły. Nie rozumiem w czym znowu problem. Panie w sekretariacie wbrew pozorom mają sporo obowiązków. I proszę mi wierzyć na słowo. Sekretariat to miejsce, gdzie załatwia się niemal wszystkie sprawy.
_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chadżi
Milczek
Milczek


Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 14

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Siejka napisał:
Hm, szkoda, że wypowiadasz się anonimowo - więc nie wiem, z kim mam do czynienia.
A szkoła nie orzeł - nie wzbija się w powietrze.


Wypowiadam się anonimowo, bo jak byście wiedzieli kim jestem to zaraz by mnie któryś z nauczycieli ścigał. Nie jestem pierwszakiem. Widze ze ludzie się boją stawić opór co do wielu sytuacji w szkole. Jeżeli mnie coś boli to po prostu to mówie! A z tym wzbijaniem sie to nie bierzmy tego tak dosłownie bo dobrze wszyscy wiemy że nie o to chodzi ;]

Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Siejka
Moderator
Moderator


Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 591

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że z tym "którymś z nauczycieli" to nie o mnie było...
Dobrze, że chcesz coś zmienić, bo wiele jest rzeczy, które należałoby zmodyfikować gruntownie. Ale chcąc dokonać zmiany warto byłoby przedstawić jakiś sensowny pomysł. Na przykład czego byś oczekiwał w kwestii ksera? Co byś proponował?
A co do tegoż przywoływanego bagna - możesz lepiej wyrazić swoją myśl? Bo niestety jeśli "wszyscy wiemy, że nie o to chodzi", to jednak nie wiem o co chodzi...

_________________
TAK - na lekcjach historii b?d? kartkówki!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Temat nieaktualny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum