Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna zsech.forumoteka.pl
Forum uczniów i nauczycieli ZSECh
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pochwały i Ostrzeżenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Misz-masz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 2:09 pm    Temat postu: Pochwały i Ostrzeżenia Odpowiedz z cytatem

Bączek ostatnio zaszalał i wielu z nas dostało od niego - mniemam - zasłużone pochwały. Również i mnie udało się wydać kilka... ostrzeżeń Razz Tłumaczyć tego nie będę Wink Zakładam ten temat, abyście podzielili się swoimi wrażeniami, co do plusów i żalami, co do minusów. Z chęcią sobie poczytam o tych drugich Wink Nie tylko Admini mogą przyznawać Wam przyznawać + i -. Możecie (chyba) dawać je sobie nawzajem, choć nie jestem pewien, ale warto spróbować, więc jeśli masz zamiar to kliknij tylko w plus lub minus widoczny przy poście danej osoby.

Muszę przyznać, że sam byłem zaskoczony, gdy przeczytałem to i owo - bardzo fajne uczucie Very Happy zwłaszcza, że dostaje się opinie od samego Prezydenta... szkoły - dodam Wink

_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRzEnC!a
Gaduła
Gaduła


Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 129

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe:p plusy mozna dawac ale minusow niestety... a szkoda bo wiesz do kogo by pierwszy poszedl:P :>
_________________
...::Lepiej Pokutowa? Za To Co Sie Zrobi?o Ni? ?a?owa? Tego Czego Sie Nie Dozna?o!!Smile))::...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
psychophaze
Moderator
Moderator


Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 319

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czemu ja nie moge??
A moze tylko tępa jestem ;>

_________________
<b>DRUM'N'BASS
CA?Y CZASS Very Happy</b>

-->>*^*<<--

"Find me inside every heart beat,
inside every worry,
keep me in your heart again..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, co z tymi znaczkami Wink Jedni mogą drudzy nie, psychophaze teraz może, bo ma Moda Smile
_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Misz-masz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum