Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna zsech.forumoteka.pl
Forum uczniów i nauczycieli ZSECh
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy forum powinno nadal istniec?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Temat nieaktualny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy forum powinno nadal istniec?
Zdecydowanie TAK
57%
 57%  [ 4 ]
Zdecydowanie NIE
14%
 14%  [ 1 ]
Jest mi to obojętne
28%
 28%  [ 2 ]
Nie mam zdania
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 7

Autor Wiadomość
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 11:13 pm    Temat postu: Czy forum powinno nadal istniec? Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem, że forum zamiera. Nie mam pojęcia, czym jest to spowodowane. Myślałem, że zablokowanie komentarzy na blogu przyciągnie niektórych na forum. Poniekąt tak się stało. Nic nie trwa wiecznie, ale szkoda kończyc coś, do czego zdążyło się już przywiązac...
_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turbo jeż
Zielony
Zielony


Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z forami jak wszędzie;) a jeśli chodzi o komentarze to moim zdaniem powinny być przywrócone. Zawsze się można więcej dowiedzieć a ludziska się wolą sie wypowiadac na dany temat anonimowo. Sam tego doświadczyłem prowadzac strone :cfaniak: pozdro dla wszystkich;)
_________________
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek
Admin
Admin


Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turbo jeż napisał:
Z forami jak wszędzie;) a jeśli chodzi o komentarze to moim zdaniem powinny być przywrócone.


No niestety nie wszędzie. Forum II LO w Chrzanowie i Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych tętnią życiem bez przerwy. Cały czas mam wrażenie, że młodzież Ekonoma potrafi tylko wymagać... ale nie umie docenić. Gdyby nie wątek aktualizowany przez Pana Pawła Siejkę i Wasze riposty - w szczególności z IIO to forum stanęło w bezruchu. Przykre, ale prawdziwe.

Jeżeli chodzi i komentarze to wątpię, żeby zostały przywrócone. Wiadomy incydent upublicznienia danych osobowych - prawdziwych bądź też nie przyśpieszył decyzję o zakmnięciu komentarzy.

Może mój następnik weźmie to w swoje ręce i zrobi z tego użytek. Jeśli w ogóle się znajdzie...

_________________
:becbec: :becbec2: Uwa?aj! :czytaj: Admin forum ma zawsze oczy szeroko... :wow: otwarte! :banned: :cfaniak:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum zsech.forumoteka.pl Strona Główna -> Temat nieaktualny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum